13.09 2010

Tuvid teie pulmapeol

Tuvid teie pulmapeol, juubelil, lõpupeol – see on imepärane traditsioon, mis kunagi ei paista vananevat!

Eks ole ju teada, et inimene, kes on tuvi taevasse lendu lasknud, jääb õnneseeneks terveks eluajaks. Tuvi aga on vanast ajast olnud armastuse, rahu ja ustavuse sümbol.

Pulmapeol tuvide lendu laskmise traditsioon on tulnud Itaaliast. Tavakohaselt mõrsja lasi tuvid puurist välja, mis kujutas endast romantilist ja ilusat pilti: linnud tõusid lendu vabadusse ja ka noorikul algas uus elu.

Meie päevil laseb linnud taevasse noorpaar – ja see pole ainuüksi ilus, aga ka sümboolne komme: niisamuti nagu noorpaar laseb tuvid lendu, nad jätavad jumalaga oma isakoduga ja alustavad uut ühiselu.

Pole mingi saladus, et tuvid jäävad teineteisele truuks ja säilitavad oma pere eluks ajaks – koos ehitavad pesa, kasvatavad linnupoegi – just nii, nagu unistavad sellest miljonid inimesed. Nii lihtne see ongi.

Arvatavasti sellepärast nendest saigi pulmasümbol. Noorpaar justkui palub taevalt abi, lastes taevasse lendu valge tuvipaari, lootes õnnelikku pereelu ja unistades tervetest ja ilusatest lastest.

Hoides lindu peopesade vahel ja tajudes väikese südame tuksumist, te tunnete samas, et teie teine pool, teie õnn, teie kõige kallim ja lähedasem inimene sel samal hetkel, millisel te korraga tuvid – armastuse,ustavuse ja siiruse kehasuse – lendu lasete, on niisamuti, kui teiegi tulvil piiritust õnnetundest.

Võite uskuda, et enamus külalisi – mitte ainult noorpaar – vaatavad lendu läinud linde lootusega, et ka nende soovid lähevad täide, ka nende peredesse on tulemas rahu, armastus, mõistmine.

Tuvi on vägagi fotogeenne, tekitab ainult rahumeelseid emotsioone ja mõtteid, mis on igati seotud pulmadega, õnnega, rõõmuga. Tuvipaariga fotod kaunistavad teie pildialbumit, mida kindlasti vaatate palju-palju kordi teie kooselu vältel.

Enne kui lasete linnud taevasse lendu – lubage fotograafil jäädvustada seda imelist hetke. Alles siis laske tuvid lendu ja nautige lindude lendu, soovides oma õnne alles hoida ja teie unistused kindlasti lähevad täide. Fotograaf jäädvustab selle hetke, mil te alles vaevu-vaevu lasete peopesad lahti, võimaldades tuvidele vabadusse lendu tõusta.

Olgu sõnad “tuvitruudus” teie perele mitte ainult ilusaks mälestuseks erutavast hetkest teie pulmapeost – jäägu nad unustamatuks reegliks terveks eluks.

Tuvid leiate siit.