06.08 2010

Tüdrukute õhtu ideed

Tüdrukute õhtu on pidu, mis korraldatakse tulevase pruudi auks. Pruut peo planeerimisest reeglina osa ei võta ja peo korraldavad sõbrannad. Pidu on soovitatav korraldada umbes nädal enne pulmi, et pruut jõuaks hoogsamast õhtust ikka pulmapäevaks taastuda.

Iga tüdrukute õhtu on erinev ning kujuneb välja vastavalt pruudile – kellele meeldib tagasihoidlikum õhtu, kellele hoogsam pidustus jne. Sõbrannad kindlasti teavad, milline õhtu planeerida.

Kindlasti ei tohiks õhtu jooksul pruuti piinlikusse olukorda panna ega muul viisil häbistada. Kui pruut peab midagi „piinlikku“ tegema, siis võiksid sõbrannad ka sellest osa võtta. Sellisel juhul läheb ka tagasihoidlikum pruut igasuguste trikkidega paremini kaasa.

Tüdrukuteõhtust võib pruudile ette teada anda või võib teha ka üllatuse. Näiteks leppida töökohaga kokku, et pruut “röövitakse” sealt eelnevalt kokkulepitud koosolekult. Või ootamatul lihtsalt ukse taha ilmuda kaasas söögid-joogid, jumestajad, tantsijad ja muu vajalik kaasas.

Rahulik tüdrukute õhtu

Laenutage DVD ja vaadake armastusfilme sõbrannade seltsis. Juurde kuuluvad ka maiustused, vein ja klatš meeste kohta.

Korraldage spa-päev. Lõõgastuge sõbrannade seltsis, laske endale teha erinevaid protseduure. Peale protseduuri ilus make up ja soeng ning seejärel kuhugi restorani sööma.

Korraldage viktoriin tulevase suguvõsa kohta. Auhinnaks midagi veidrat, näiteks ämma foto. Avage foorum, kus pruut peab vastama kõikidele küsimustele, et teha kindlaks, kas pruut ikka on valmis abielluma. Peigmehelt võib eelnevalt küsida 20 küsimust, millele tulevane pruut peab vastama. Nalja saab, kui küsimused lähevad intiimsemaks.

Minge teatrisse või kontserdile. Eelnevalt käige maniküüris ja kosmeetikus, et õhtul eriti kaunid välja näha.

Korraldage väljasõit kuskile teise linna, teepeal korraldage piknik. Külastage pruudile kalleid kohti näiteks sünnilinn või lasteaed, kus käidi.

Fotostuudio külastamine. Pruut ja sõbrannad on ilusasti meigitud ja kaunites kostüümides. Sealt saab pulmakingiks pruut peigmehele ka kauni alastifoto soovi korral kinkida.

Võtke tantsutund, näiteks salsa.

Hoogne tüdrukute õhtu

Aktiivsele pruudile sobib lahedalt riietatult mööda linna ringi kolamine. Stiiliriietused võivad olla näiteks: prostituudid või riietumine geishaks koos juurdekuuluva make upiga, jänesed, kuradid, inglid.

Pange pruut midagi müüma, et õhtu veetmise jaoks raha teenida. Mida müüa – isevalmistatud küpsiseid, komme, kondoome, musisid, joogitopse ja muud veidrat nänni. Joonistage pruudi kleidile erinevad tükid, mida siis saab sealt välja lõigata, igale tükile kirjutage peale ka hind.

Teenitud rahade eest minge klubisse tantsima ja viige pruut kindlasti ka stripiklubisse, et ta ikka näeks, millest abielludes ilma jääb. Sama eesmärgiga võite külastada ka näiteks tuletõrjedepood, kus mehed saavad mööda toru alla sõita ja oma võlusid peoseltskonnale näidata.

Laske pruudi suure rahvamassi ees öelda vanne oma truuduse kohta. Et vanad peigmehed pruuti abielus kummitama ei tuleks, võiksite külastada restorani kõrghoones ning seal kõikide vanade peigmeeste nimed minema lennutada.

Et pruut oma kaasale tulevikus ikka põnevust pakuks, võiks pruudile korraldada striptiisiõpetuse professionaali käe all.

Julgemale pruudile võib korraladada näiteks langevarju hüppe, ralliässaga ringraja sõidu, väikese lennukiga „surmasõlme“ tegemise, sukeldumise.

Kui tüdrukuteõhtu toimub kuskil teises kohas, siis võib pruut ennast hääletada sinna, kandes loomulikult mingit lahedat kostüümi. Turvalisuse mõttes võiks hääletades kaasas olla ka mõned sõbrannad.

Pange pruut mõnda muud ametit proovima – ettekandjaks olemist baaris, autopesija, reisisaatja jne.

Laske pruudil oma flirtimisoskusi lihvida ning proovida saada vähemalt 5. noormehe telefoninumbrid.

Külastage sekspoodi ja kontrollige pruudi teadmisi erinevatest „mänguasjadest“. Kas ta on ikka kursis uusimate videotega ja teab, mida mingi „mänguasjaga“ tehakse?

Õhtu alguses andke pruudile list tegevustest, mida ta peab selle õhtu jooksul ära tegema. Näiteks hüüdma baaris: „Ma abiellun ja teen tõenäoliselt suurima vea elus!“ või peab tantsima kiilaka mehega või saama mingi kuti aluspesu jne.

Kui traditsiooniliselt on pruudi ja peigmehe peod eraldi, siis soovi korral võivad seltskonnad õhtu jooksul ühineda ja koos edasi pidutseda.

Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead sisse logima.