22.02 2011

Teemapulm: erinevad värvid

Kõige lihtsam viis oma pulmast väheke teistsugune teha, on kasutada värviteemat. Et värvid esile tuleks, võiks kasutada kahte kuni kolme erinevat värvi.

Noorele ja vallatule paarile sobib näiteks roosa-helerohelise teema. Parim aeg selliseks pulmaks on suvine aeg ja tegemist võiks olla väljas peetava pulmaga. Sisepulma puhul peaks ruum olema avar ja valgusküllane, rohelus võiks akendest sisse paista.

Pruut võiks kanda heleroosat pulmakleiti, juustes kaunistuseks helerohelist. Õrn meik ja roosad küüned annavad viimase lihvi. Peigmehel hele ülikond roosa pluusiga.

Kutsed helerohelised ja dresscode külalistele võiks olla „heledad toonid“. Külalisi ei tasu kõiki helerohelisse või roosasse riietada.

Ruumide ja lauakaunistused loomulikult sobivates toonides, võib kasutada ka lillemotiive või liblikaid jne. Pruudikimp võib olla näiteks helerohelistest orhideedest. Pulmatordiks valge tort, millel helerohelised triibud ja roosad täpid ja lips peal. Võin teile garanteerida, et selline pulmakujundus jääb kõigile meelde!

Muid värvikombinatsioone

Huvitavaid värvikombinatsioone on veelgi. Näiteks võib kasutada metalseid toone. Selline kujundus sobib hästi talvepulmas ja linnas soliidses restoranis peetavas pulmas.

Väga jõuline teema on punase värvi teema. Seda värvi võib kombineerida valgega, et säilitada pehmust. Pruut võib kanda tumepunast kleiti, valget pruudikimpu. Mees valget ülikonda ja punast särki. Sellises pulmas võib külalistel kontrasti mõttes paluda kanda just valget.

Sinistes värvides pulm on väga rahulik ja kaunis, inspireeritud sinisest taevast. Sobib hästi suvisesse pulma ja miks mitte mere ääres peetavasse pulma, vähemalt tseremoonia võiks olla rannas ja sellest edasi kantud teema siis järgneval pulmapeol. Helesinistele lauakaunistustele võib lisada merekarpe. Pruut võiks kanda valget kleiti veidi maalähedasemas stiilis. Dekoratsioonid peaks olema lihtsad.

Kollase-oranži teema sobib igasse aastaaega tehes peopaiga väga rõõmsaks. Kõige paremini sobib loomulikult sügisesse, kuna siis puud ja loodus on samat värvi. Sügisel peetavas pulmas saabki ära kasutada loodust, pruudikimp võiks olla just kollastest-oranžidest puulehtedest.

Pulma sobivaid värvitoone on veel väga-väga palju, planeerides tuleks lihtsalt oma valitud toonidele kindlaks jääda ja mitte segada juurde muid värve. Mõelge välja, mis on teie lemmikvärvid ja hakake aga planeerima!