22.09 2011

Tallink korraldab pulmakruiisi!

Tallinki laev Victoria I teeb 11. novembril Eestis esmakordselt erireisi noorpaaridele, kes soovivad end Läänemerel ilmalikult laulatada.

AS-i Tallink Grupp müügi- ja turundusdirektori Peter Roose sõnul tekitab eriline kuupäev 11.11.11 paaride seas erilisi tundeid. „Kuuldavasti on enamus maapealsetest abielu registreerimiskohtadest broneeritud, nõudluse rahuldamiseks ja erilisuse suurendamiseks on Tallinkil võimalus pakkuda avamerd,“ märkis Roose.
„Kui Victoria I laevale mahub kokku 2500 reisijat, siis abielu registreerimiste osas on meil ajalised piirangud ees – usun, et enne Rootsi vetesse jõudmist, jõuame maksimaalselt kuni üksteist pulmatseremooniat korraldada,“ sõnas Roose.
Abielu registreerimine toimub Eesti territoriaalvetes ning selle viib läbi perekonnaseisuametniku volitustes notar. Victoria I showbaarist saab selleks õhtuks peosaal, kus toimub nii registreerimine kui ka õhtune pulmapidu koos tantsubändiga.
Lisaks saab tellida rikkaliku pidulaua ja pulmatordi. Pulmakruiisist on oodatud osa saama kõigi abiellujate lähedased ja sõbrad.
Lisaks sisaldab Tallinki pulmakruiis noorpaaridele nii õhtu- kui hommikusööke laeva restoranis ja muud pulmade juurde kuuluvat. Pruutpaaridele on ööbimine broneeritud de luxe kajutites.
Möödunud aastal korraldas Tallink pulmakruiisi Soomes, kuid Eestis pole teadaolevalt sarnaseid erireise varem toimunud.
Lisainfo: