11.08 2010

Poissmeeste õhtu ideed

Poissmeeste õhtut tuleks planeerida korralikult ette, et kõik õigesti ikka välja kukuks. Eriti kui on plaanis teha erinevaid mänge või muid vingerpusse. Arvesse tuleks võtta seda, millise peigmehega tegemist on. Korraldamisel ei tasuks unustada, et poissmeesteõhtu korraldatakse ikka peiule, mitte sõpradele.

Peo eesmärk on pakkuda mõnusat meelelahutust enne abiellu astumist ega peaks lõppema hoopis noorpaari omavahelise tüliga.

Rahulik poissmeeste õhtu

Pidage maha üks korralik pokkeriturniir sinna juurdekuuluva sigaripopsimise ja brändiga.

Minge mängige tennist, korvpall, golfi või muid mänge.

Minge telkima, kohe mitmeks päevaks.Saate mehejuttu rääkida. Püüdke ise kala, tehke lõke, mängige kitarri.

Korraldage poissmeesteõhtu välisriigis. Kui peigmees on toidugurmaan, siis viige ta näiteks Stocholmi eksklusiivsesse restorani.

Hoogne poissmeeste õhtu

Alustage õhtut hoogsalt ja sportlikult. Mängige paintballi, või minge Megazone laseritega mängima. Laenutage maasturid ja minge karjääri sõitma. Või tehke skuutritega võidusõit kuskile lähisaarele, kus ootel juba toidud, joogid ja saun.

Riietage peigmees mingisse kostüümi ja viige ta linnapeale „etendust“ tegema. Ta võiks laulda suurele seltskonnale, ta võiks lillemüüjatelt lilleõit välja kaubelda.

Käige läbi kõik linna baarid, peigmees loomulikult ikka veel kostüümi riietatult. Võite ka kasiinos oma õnne proovida.

Aegumatu idee on loomulikult striptiisi vaatama minna. Selle võiks aga tulevase abikaasaga enne läbi arutada, et tulevikus probleeme vältida.

Krutskiga poissmeeste õhtu

Saatke peigmees oma poissmeesteõhtul näiteks aeroobikasse, body-pumpi või muusse sarnasesse kohta. Tema ülesandeks on tervest tunnist osa võtta riietatult näiteks põrsakese kostüümi. See on hea trenni eest (kostüümis on ikka väga palav) ja pakub ülejäänud seltskonnale kõvasti nalja.

Riietage peigmees ebasündsasse kostüümi ja viige ta avalikku kohta. Näiteks sado-maso kostüümis (pall ka ikka suus) Raekoja platsile jalutama, kõigest saunalina väel bussiga sõitma või naiste bikiinides mootorrattaga linnatänavatele sõitma.

Kui tahate tulevasale kaasale ka üllatuse valmistada, siis võite peigmehe üle keha täiesti ära raseerida.

Korraldage peigmehele sündmus, mis kindlapeale eluks ajaks meelde jääb. Eeskuju võite võtta filmist „The Game“, kus peategelane veeti sündmustekeerisesse, kus ta enam aru ei saanud, mis on reaalsus ja mis mitte. Kellel tutvusi politseis, võib kokku leppida, et peigmees viiakse ülekuulamisele kuriteos, mida ta loomulikult pole sooritanud.

Juhuslik möödakäija võiks näiteks minestada peigmehe läheduses, saaks näha, kas ta talle appi ruttab ja elustada oskab jne, konkreetne vingerpuss on ainult fantaasia küsimus.

Kommentaarid

Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead sisse logima.