27.05 2010

Pedaalipubi?! Mis see veel on?

Pedaalipubi näol on tegemist ühe väga vahva, erilise ja atraktiivse jalgrattaga, millel saab korraga sõita kuni 15 inimest. Pedaalipubil on võimalik korraldada kõikmõeldavaid üritusi, pidada sünnipäevi või lihtsalt ilusat ilma nautida ja ringi sõita.

Pedaalipubi saavad kasutada kõik soovijad ning seda väga erinevatel eesmärkidel. Ürituste osas on Pedaalipubi kasutatud tüdrukuteõhtute, poissmeesteõhtute, sünnipäevade, koolilõpupidude,  ja kõikvõimalike firmaürituste läbiviimiseks ning meil on hea meel tõdeda, et kõik senised üritused on alati perfektselt sujunud ja osalejad saadud elamusega väga rahule jäänud.

Senise tegutsemisaja põhjal võib öelda, et umbes 60% Pedaalipubi kasutajatest moodustavad peatselt abiellujad koos oma sõpradega.

Nagu eelnevalt sai mainitud, mahub Pedaalipubiga sõitma kuni 15 inimest, kellest üks peab olema juhi rollis ning keegi peab ka baarmani/baaridaami ülesandeid täitma. Ülejäänud viis inimest saavad nautida muidureisija rolli ning 8 inimest on need, kelle pedaalimine ratast edasi viib.

Otse loomulikult on võimalik ürituse käigus peatusi teha ning kohti vahetada – kellelgi pole kohustust terve ürituse ajal ainult pedaale sõtkuda :) .

Kindlasti tuleks silmas pidada, et Pedaalipubi roolis oleks alati kaine isik, kel vanust vähemalt 18 aastat ning kellel on teadmised üldistest liikluseeskirjadest. Kui peaks aga juhtuma nii, et Teie peoseltskonnast ei soovi keegi Pedaalipubi juhi rollis olla, siis pakub meie meeskond omalt poolt ka rattajuhi teenust.

Nagu ühele pubile omane, on ka Pedaalipubil täitsa ehtne baarilett ja õllekraan, mistõttu pakume ka võimalust tellida soodsa hinnaga vaadiõlut või -siidrit, mida siis ürituse ajal endale otse pubi kraanist valada saab. Muidugi on lubatud kaasa võtta ka oma joogid ja söögid.

Mida peaks veel teadma? Pedaalipubis on olemas võimas CD/MP3-raadio, et ürituse ajal saaks oma lemmikmuusikal kõlada lasta. Samuti on rattal korralik katus, mis ei lase vihmal teie planeeritud üritust nurjata. Kui juhtub nii, et hakkab väga hullult sadama, siis selleks puhuks on Pedaalipubis alati olemas vihmakeebid tervele seltskonnale. Ka on pubis piisavalt topsihoidjaid ning panipaiku, et ükski ese rattalt maha ei kukuks, ette ei jääks, või mis kõige hullem – ära ei kaoks.

Mis riietust rattal kanda? Täiesti vaba valik – on olnud peeneid üritusi õhtukleitides ja frakkides osalejatega ning on olnud ka pidusid, kus tervel peoseltskonnal pole seljas muud, kui ujumispüksid ja trikood. Põhiline on silmas pidada, et endal oleks mugav.

Kus saab Pedaalipubi kasutada? Absoluutselt kõikjal, kus on kõvakattega tee ja piisavalt ruumi manööverdamiseks. Pedaalipubiga võib sõita kõigil Eesti teedel ja tänavatel, kuna ametlikult on tegemist jalgrattaga. Et liikluses ohutum oleks, on ratas varustatud LED-päevasõidu- ja suunatuledega. Tänu tuledele on ühtlasi võimalik sõita ka pimedal ajal. Samuti ei ole mingit vahet, kus soovite oma üritust pidada, sest Pedaalipubi toome kohale kõikjale üle Eesti.

Rohkem infot leiad meie kodulehelt www.pedaalipubi.ee.

Meeldivaid elamusi!
Pedaalipubi meeskond


Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead sisse logima.