15.09 2010

Noorpaar võitis Facebooki kaudu pulmad

Suhtlusvõrgustikus Facebook korraldatud Eesti armsaima paari leidmise konkursil võitsid peaauhinnaks olnud eksootilise pulmatseremoonia Seišellidel Ave Uudmäe ja Tarmo Tähepõld, kes kogusid rahvahääletusel enim hääli.

„Meie muinasjutt paradiisis“ mängu finaali pääsenud kuue paari poolt hääletas kokku 11 000 inimest, nendest 3552 Ave ja Tarmo poolt. Auhinnaks õnnelikule võitjapaarile on ligikaudu 100 000 krooni maksev eksklusiivne pulmareisipakett Praslini saarele Seišellidel, mis muuhulgas sisaldab romantilist abielutseremooniat rannal, neljapäevast luksuskruiisi ja noobli hotelli kõiki mugavusi.
Pulmamängu auhinna välja pannud reisibüroo Estravel kommunikatsioonijuhi Mari-Liis Rüütsalu sõnul tekkis finaalis armastajapaaride ning nende tutvusringkondade vahel uskumatult tugev side. „Kõik tuttavad ja sugulased elasid kaasa ning võitjad Ave ja Tarmo korraldasid ise endale tõelise integratsioonikampaania: nende poolt hääletajaid kogunes 30st erinevast riigist. See on suurepärane näide sellest, kuidas tänapäeval võib sotsiaalmeedia inimeste elu kardinaalselt muuta,“ kommenteeris Rüütsalu.
Võitjapaari ühendab huvi kunsti ja kultuuri vastu. Tarmo tööandjaks on Tallinna Kultuuriväärtuste Amet ja Ave töötab keskkonnaeksperdina. „Oleme ühist elu jaganud nüüdseks üle nelja aasta ja peres kasvab juba 3-aastane poeg Rasmus,“  rääkis Tarmo endas ja kaasast Avest. Nende värvikat tutvumislugu saab lugeda aadressilt
3389 häälega auväärse teise koha omanikud Marlen ja Kaido tegid võistluse tarbeks oma populaarsuse edendamiseks isegi spetsiaalse videoklipi.
15.septembril alanud konkursile laekus 160 paari osalemisavaldused, milles kirjeldati oma kohtumislugusid ning põhjendati, miks just nemad on väärt pulmatseremooniat Seišellidel.
„Juba esimestel päevadel tuli kümneid erilisi lugusid paaridest ning nende suhetest. Seetõttu oli ka väga raske valikut teha, kõik olid pannud oma hinge loosse, mis kirjeldas osalejaid ja nende suhet,“ ütles Rüütsalu.
„Pulmad on väga eriline hetk elus ning nõuab suurt julgust sellise mänguga liituda. Nägime ka mitmeid abieluettepanekuid, mida mäng ajendas. Loodame, et ka nendel, kes ei võitnud, on kindel plaan lähitulevikus abielluda“,
rõõmustas Rüütsalu.
Finalistide valikul oli kriteeriumiks erinevus ja erilisus, et kõik hääletajad leiaksid oma lemmiku. Lisaks kohtumislugudele tehti kuuest noorpaarist professionaalse fotograafi juhendamisel neid iseloomustavad pildiseeriad. Fotode ja armumislugude põhjal said võistlejate poolt hääletada kõik, kes olid liitunud Facebooki suhtluskeskkonnaga.

Lisainfo:

Mari-Liis Rüütsalu

Kommunikatsioonijuht

Estravel AS

Tel: +372 626 6371

Mob: +372 512 2591

E-post: mariliis@estravel.ee

Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead sisse logima.