26.04 2010

Möödunud nädalavahetusel peeti grupipulmi?!

Möödunud nädalavahetusel peeti Eestimaa pinnal suurejoonelised pulmad. Ja justnimelt pulmad, mitmuses, sest tegemist oli grupipulmaga, kus paarkümmend noorpaari olid otsustanud samal päeval abielluda.

Tegelikult küll reaalset abiellumist ei olnud, tegu oli hoopis rahvusvahelise organisatsiooni JCI (Junior Chamber International Estonia) E-Koja juubelpidustusega ehk „Unelmate pulmadega“, kus kõik naised olid pruudid ja mehed peigmehed.

Naised nägid välja nagu päris pruudid, neil olid seljas pruutkleidid, neil olid ilusad soengud, make up ja loomulikult ka pruudikimbud. Mehed kandsid ülikondi. Pruutkleidid laenutati Maria Rosi OÜ salongist (Pärnu mnt 59, Õnnepalee kõrval).

Pulmapäeval koguneti Vabaduse väljakul, kus toimus tseremoonia ja pildistamine. Edasi liiguti Russalka juurde, kus jälle pildistati ning sealt edasi Õnnepalee  juurde ja sealgi – pildistati.

Pulmapidu ise toimus Pedase hotellis, kus oli kaetud rikkalik pulmalaud, esines bänd, peeti kõnesid ning pidu kestis hommikuni. Nii bänd kui ka pulmaisad olid JCI liikmed.

Pulmapäevale eelnesid loomulikult ka traditsioonilised poissmeeste ja tüdrukute õhtu. Peale pulmi nõustas noorpaare pereterapeut.

Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead sisse logima.