29.03 2010

Mees, ära kõhkle, küsi julgelt!

Abieluettepanek – seda ootab tegelikult iga naine, isegi siis, kui ta ise ka vastupidist väidab. Kui on ikka õige mees ja armastus olemas, siis järgmine loogiline samm oleks ju abielluda. Paraku näitab trend aga abiellumiste arvu vähenemist.  Kui 2007. aastal sõlmiti 7022 abielu, siis 2009. aastal kõigest 5409 abielu. Selles languses mängib kindlasti suurt rolli hetkel maailmas ja Eestis valitsev majanduslik olukord. Kui nüüd majanduslik olukord paremaks läheb, kas siis hakatakse ka abielusid rohkem sõlmima? Mõnevõrra kindlasti. Kuid julgen väita, et asi jääb hoopis millegi muu taha. Selleks muuks on hirm, hirm kaotada oma sõltumatust, hirm siduda ennast liigselt – eluaegselt. Samas ei mõelda asja positiivsele küljele, milleks on ka eluaegne toetus, sõprus ja armastus, mis ametliku abiellumise kaudu kindlasti tugevnevad.

Olen kindel, et kui mees valmistaks ette ülimalt romantilise keskkonna – küünlavalgus, mahe muusika, šampus ja maasikad – ning laskuks naise ette ühele põlvele, avades tema ees pisikese karbikese, millest imeilus sõrmus vastu vaatab ja küsiks tema käest: „Kas sa abiellud minuga?“, siis vastaks kindlasti iga naine selge ja erutatud häälega: „JAH!“.

Seega, mehed, rohkem julgust küsimisel. Ja, naised, kui teie mees ei tea, kui hea naine te ikka olete, siis võite kasutada seda Facebooki rakendust, et talle see selgeks teha http://www.facebook.com/apps/application.php?id=189705096627. Seda muidugi läbi huumori.

Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead sisse logima.