Marko Pille

Nimi: Marko Pille
Telefon: 565 08056
E-post: marko@peoelu24.ee
Koduleht: www.peoelu24.ee
Suhtluskeeled: eesti, vene
Tegevuspiirkond: Kogu Eesti


Pulmadega tegelenud alates 2000. aastast. Pulmaisa teenusega koos võin pakkuda vastavalt soovile ka head diskomuusikat. Peaaegu alati tekib ühel korralikul pulmapeol küsimus, kui ansambel on mängimise lõpetanud, pulmaisa on arvatavasti lahkunud, natuke võiks olla head muusikat vastavalt rahva soovile ja keegi kes pidu juhiks mõned tunnid veel…..(Siin aitabki välja pulmaisa kes pakub ka dj-teenust, küsi julgelt kui sõlmime kokkuleppeid :)

Töökogemus diskorina on kaheksakümnendate keskpaigast. 90ndate alguses sai lisatud tegevusse õhtujuhtimine, millega tegelen tänaseni pea igal nädalalõpul. Jõulude ajal oodatud väga-väga paljudes kodudes, kui see mees kuskil jõuludeajal liigub lähvad laste silmad särama ja näod naerule.

Suur kogemus suvepäevade ja erinevate firmapidude korraldamisel ning läbiviimisel (lisainfo tegevustest aadressil www.peoelu24.ee).

Oman häid kontakte erinevate ansamblite, õhtujuhtide, pulmaisade, diskorite, peokohtade, meelelahutusagentuuridega.

Enamjaolt mängin nädalavahetusel pubides ja klubides muusikat (muusikavalik suur ja lai, sobib igale maitsele – minu eelistus muusika mängimisel on 70`,80`, 90` ja Eesti muusika).

Pakun ka professionaalset Karaoke teenust (Pulmakaraoke – valikut täiskasvanutele kui lastele ) Lauluvalik suur: eesti-, inglise-, vene-, soome-, läti-, leedu- ja rootsikeelne.