Leino Einer


Nimi: Leino Einer
Telefon: 503 9422
E-post: leino.einer@gmail.com
Suhtluskeeled: eesti, vene, soome
Tegevuspiirkond: Üle Eesti ja kaugemalgi


Kuna tegelen  sellega  hobi korras, siis teen seda  kõike  ihu ja hingega. Ei kujuta ette kui keegi peaks kuskil peale pidu arutama, et kõik oli lahe aga pulmavana va kurivaim ei vedanud välja või jõi ennast lihtsalt täis. Sellisel juhul paneksin kohe ameti maha .
Pulmi reeglina peetakse elus vaid korra ja kahju kui see untsu läheb just tänu juhuslikult valitud pulmavanale, seepärast soovitan enne valiku tegemist korralikult uurida pulmavana tausta, siis on väiksem oht eksida.
Keegi kunagi on öelnud sellised kuldsed sõnad, “kui tahad head ja odavat” , siis tulebki üks odav ja teine hea tellida.
Lisaks võin pakkuda ka  erilist pulmaautot, telki 100 le koos mööbliga, helitehnikat, helibussi ja loomulikult erinevaid ansambleid ja esinejaid.
Pulmaisa kärjäär sai alguse 1988 aastal kui sõbra pulma jäi millegipärast pulmaisa tulematta ja häda sunnil tuli olukorrast üle olla ja asi ära teha.Selle aja jooksul on üle 500 paari õnnelikke inimesi selle tähtsa päeva usaldanud minu kätesse ja ei ole pidanud pettuma. Hinnatase jääb 10-15 tuhande vahele,seal sees on ka transport.
NB!Uuendusena pakun välja ka kvaliteedi- garantii(kui keegi teeb odavama raha eest teile parema peo, maksan  vaheraha kinni)