Kuldar Pajula

Nimi: Kuldar Pajula
Telefon: 581 88184
E-post: kuldar@arrogant.ee
Koduleht: www.arrogant.ee
Suhtluskeeled: Eesti
Tegevuspiirkond: Eesti pulmad nii Eestis kui maailmas

Kui Teil juba kindel soov teha üks kaunis pulmapäev, tuleks hakata mõtlema, kes juhib Teie pulma. Sel päeval peate olema oma pulmas vaba ülesannetest ja kohustustest. Pulmavanana tegelen nii noorpaari õpetamise-juhendamisega, külaliste liikumise suunamisega, huvitavate ning naljakate mängude organiseerimise ning tõsiste – südamlike hetkede loomisega Teie pulmas.

Parim aeg pulmavana otsimiseks on 6-12 kuud enne Teie pootl valitud pulmapäeva. Saame juba varakult hakata koos arutama pulmapäeva – Mis stiilis tuleb? Missugune on sobiv peopaik? Milline tuleb pulma stsenaarium? Mis ansambel on parim? – Neid ja teisi küsimusi on veel ja veel. Selleks ongi hea varakult võtta endale appi pulmavana. Annan Teile endapoolt voldik, kus on kirjas vajalik pulmade planeerimisel ja soovitused. Koos leiame parimad mängud, parimad sisustuselemendid Teie pulma!

Saan Teile soovitada oma usaldusväärset meeskonda (fotograaf, ansambel, florist, kunstnik, toitlustajad, teenindajad, pulmaautod, pürotehnikud, esinejad), keda saan alati kindla käega soovitada.

Peamine – see on Teie päev – ja mina aitan selle meeldejäävaks teha!