Hole in One Catering ja Peoteenindus


Nimi : Hole in One Catering
Telefon: 502 7899, 671 2278
E-post: aare@holeinone.ee
Koduleht: http://www.holeinone.ee
Tegevuspiirkond: Eesti, Soome, Läti, Leedu


OÜ COMLINK alustas toitlustamisega 1998. aasta 1.augustil Niitvälja Golfikeskuses, kui uksed avas restoran “Hole In One”. Juba sama aasta sügisel korraldasime ka esimesed cateringi üritused. Oma tegevuse ajal oleme teenindanud sadu suuri ja väikesi erinevaid üritusi alates metsapiknikutest ja lõpetades pidulike vastuvõttudega. Palju kiita on alati saanud meie menüüd nii huvitavate esitluste kui ka suurepäraste maitseelamuste poolest.

*  Meie jaoks ei ole tähtis olla suurim ega rõhuda masstoodangule ehk võimalikult suurele ürituste arvule aastas. Meie prioriteediks on paindlikus. Aastate pikkused kogemused, võimalikult erinevad lahendused, uute ideede genereerimine, hoolikalt valitud menüüd aitavad ka tagasihoidlikuma eelarvega üritusi muuta ainulaadseteks.

*  Meie nägemus on, et toitlustamise ülesandeks ja lahenduseks ei tohi olla ülesöödetud inimene. Meie missiooniks on luua tervik, mille loovad meeldiv atmosfäär, ülev meeleolu ja erakordne maitseelamus.Üleva meeleolu saavutamiseks aitame Teil koos oma partneritega koostada vajaliku meelelahutus programmi kõikide sinna juurde kuuluvate detailidega.

*  Aastatega oleme soetanud rohkelt inventari, mis võimaldab olla hinna suhtes paindlikum ja seega pakkuda parimat teenust parima hinnaga.

*  Meie EI OMA KLIENTE. Meie OMAME VÕRDVÄÄRSEID PARTNEREID, kelledega koostöös on sündinud unustamatud ja unikaalsed üritused.

Lähtudes eelnevast on meil palju rahulolevaid partnereid, kes julgevad meid kerge südamega soovitada ka oma tuttavatele ja partneritele.

Hole In One catering – TEIE MAAPEALSED NAUDINGUD!!!