03.04 2010

Esmased nõuanded pulmakorralduseks

Armsad pruutpaarid, kes Te soovite tähistada oma abielu registreerimist vähema või suurema pulmapeoga. Teil tuleb ennekõike endas selgusele jõuda, millist pidu te soovite ja millised on Teie võimalused selle korraldamiseks. Seda pole mõtet küll karta, mida teised Teie korraldatud pulmast mõtlevad või arvavad! Ehk ei tasu muretseda, kas pidu tuleb vägemam kui kellelgi teisel…

Kas soovite suursugusemat lossi- või mõisapulma, saalipulma, vabamas õhkkonnas koduõuepulma turismitalus või oma koduõuel lihtsat väikest vastuvõttu suupistete ja pulmatordiga, omanäolist stiilipidu jne. Iga erinev miljöö annab pidulistele erineva tunde ja käitumismalli.

Teie pulm saab olema täpselt Teie “naeratuse” nägu! Teie olete sel päeval kõigi pilgu ees ja kõige tähtsamad selles seltskonnas. Järgmisele kohale asetuvad Teie sugulased (vanemad, õed – vennad, ja teised lähisugulased, kellega muidu ka lävitakse) ning sõbrad ja tuttavad, kelleta sel elutähtsal päeval mitte olla ei tahaks. Nende hulk võiks võrduda teie endi võimalustega ja ruumi mahtuvusega.

Väga tähtis roll on pulma planeerimisel ja ettevalmistamisel – kus ei tohi vähimatki pisiasja arvestamata jätta. Sellesse oleks hea kaasata oma head aktiivsed sõbrad. Kindlasti võiks küsida nõu kogenult pulmavanalt.

Iga pruutpaari soov ja pulm on nii erilised, et siinkohal ei oska üldistavat nõu anda. Lähtuvalt oma kogemustest võin seda teha heal meelel individuaalselt.

Meeldivate kohtumisteni,
Peovanem Heino

Kommenteeri

Kommenteerimiseks pead sisse logima.