Avaleht/

Blogi

5 nõuannet, kuidas teha hea pulmavideo

Nii, et sulle on siis pandud ülesandeks oma sõbra pulmast video teha? Oled kindlasti mõne koduvideo filminud või vähemalt näinud mõnda sellist? Päris Hollywoodiga vist võrrelda ei anna? Aga ära karda, neid viite nõuannet silmas pidades saad hakkama sellise pulmavideoga, mida vaadatakse korduvalt ja korduvalt.

Loe edasi >
26.03 2012

Püromuusikal

Püromuusikal

Muusikaga sünkroonis lastav ilutulestik e. püromuusikal on kõige töömahukam, aga samas erilisem ilutulestiku vorm, mis ühendab endas kahte kaunist kunstiliiki – muusikat ja ilutulestikku. Žanr ise ulatub 18.sajandisse. Kuulsaimad näited on kindlasti G.Fr.Händeli “Kuninglik tulevärgimuusika” ja “Veemuusika”.

Loe edasi >

Tallinki laev Victoria I teeb 11. novembril Eestis esmakordselt erireisi noorpaaridele, kes soovivad end Läänemerel ilmalikult laulatada. AS-i Tallink Grupp müügi- ja turundusdirektori Peter Roose sõnul tekitab eriline kuupäev 11.11.11 paaride seas erilisi tundeid. „Kuuldavasti on enamus maapealsetest abielu registreerimiskohtadest broneeritud, nõudluse rahuldamiseks ja erilisuse suurendamiseks on Tallinkil võimalus pakkuda avamerd,“ märkis Roose.

Loe edasi >
Teemapulm: erinevad värvid

Kõige lihtsam viis oma pulmast väheke teistsugune teha, on kasutada värviteemat. Et värvid esile tuleks, võiks kasutada kahte kuni kolme erinevat värvi.

Noorele ja vallatule paarile sobib näiteks roosa-helerohelise teema. Parim aeg selliseks pulmaks on suvine aeg ja tegemist võiks olla väljas peetava pulmaga.

Loe edasi >
Abieluettepanek – kuidas “õigesti”?

Abielu on suure armastuse ning teise südame omandamise suurimaid märke.
See juhtub siis kui partnerid on leidnud tee üksteise südamesse igaveseks ning on valmis veetma terve oma ülejäänud elu selle ühe ja ainsa inimese kõrval. See on tulem abieluettepanekule, mil inimene on valmis vastu võtma otsuse terveks eluks.

Loe edasi >
27.03 2012

Mõisailutulestik

Mõisailutulestik

Nagu nimigi juba ütleb sobib mõisailutulestik just kõige paremini mõisaparki, kus on võimalik ilutulestiku efektide ja tule abil ilmestada ja rõhutada pargis olevaid objekte (vanad puud, kujud, purskaevud jne).

Loe edasi >
Pulmafotode fotoblogi

Vaata Janek Alliksaare fotoblogi siit. Lisatud on palju uusi pilte!

Loe edasi >
17.08 2011

Milleks abielluda?

Milleks abielluda?

Paljud paarid elavad koos pikalt, aga pole oma liitu registreerinud. Põhjusi võib olla mitmeid – kas siis pole meheks/naiseks palutud (üldjuhul ikka seda viimast), tahetakse suuri ja uhkeid pulmi, aga finantsid ei võimalda, või mis ilmselt kõige levinum – ei julgeta ennast partneriga siduda.

Loe edasi >
Teemapulm: must ja valge

Väga puhas ja jõuline kombinatsioon on musta ja valge teema.

Peokohaks vali paik, mis ei ole juba mingit muud värvi, kollases mõisahoones on ilmselgelt keerulisem sellist teemat rakendada.

Loe edasi >
Kuidas säästlikult pulmi pidada

Sulle tehti just abieluettepanek ja hakkadki planeerima oma ideaalpulma. Paraku seisad aga fakti ees, et päris kõike lubada ei saa, mida tahaksid. Pulma ei tasu seetõttu aga ära jätta, vaid tuleb oma prioriteedid ringi vaadata.

Loe edasi >