Ansambel Sleepwalkers

Nimi: Ansambel Sleepwalkers
Telefon: 515 4647
E-post: info@sleepwalkers.ee
Koduleht: www.sleepwalkers.ee
Suhtluskeeled: eesti, inglise, vene
Tegevuspiirkond: Kogu Eesti


Ansambel Sleepwalkers sai loodud seoses legendaarse Õllerestorani Püssirohukelder taasavamisega 14. oktoobril aastal 2000 ning vajadusega pakkuda selle külastajatele kvaliteetset ja tantsulist muusikalist meelelahutust. Üsna kiirelt laienes meie tegevus väljaspoole Püssirohukeldri iidseid seinu ja praeguseks oleme oma muusikaga inimesi rõõmustanud üle kogu kauni Eestimaa. Algselt oli plaan esitada nii eesti kui ka inglise keelseid evergreen lugusid vürtsitades neid enda seadete ja ideedega. Seda joont oleme hoidnud siiani.
Aastate jooksul on üheks põhiliseks ansambli Sleepwalkers väljundiks saanud pulmades esinemine. Oleme seda liini ka täiesti teadlikult arendanud ja täiustanud ka oma kava just pulmadele mõeldes. On ju pulmad väga spetsiifilised üritused ja nõuavad teatud ettevalmistust. Iga pulm on ainulaadne ja kordumatu ning selle ladusaks edenemiseks on vaja teada kindlaid reegleid, mis kehtivad ainult pulmades.
Sünnipäevad, jõulupeod ja suvepäevad on igal aastal aga pulmad üks kord elus – seal ei tohi midagi valesti minna. See aga ei tähenda, et suvepäevad ja jõulupeod on meile tundmatu teema – ka nendel oleme me esinenud juba lugematu arv kordi.